Fotorelacja ze Spotkania Poroducentów Branży Pokryć Podłogowych

2019-06-01

Na naszym Facebooku prezentujemy zdjęcia oraz informacje z niedawnego spotkania z producentami, które odbyło się w showroomie Forbo. Sporym zainteresowaniem cieszył się projekt zbierania danych sprzedażowych z rynku krajowego. Poruszaliśmy też tematy związane z wymianą informacji o nierzetelnych firmach z rynku budowlanego. Bardzo cenna dyskusja wytworzyła się przy projekcie sklasyfikowania produktów w branży pokryć podłogowych, czyli jak to zrobić i w jakiej formie. Zostały również przedstawione wyniki ankiety nt. branży oraz pokazywaliśmy możliwości jakie daje zbieranie informacji za pomocą badań takich ankietowych. Omówiony został również temat związany z klasyfikacją chemii do pokryć podłogowych jako produktu budowlanego. Poza tym był też czas na nawiązanie nowych kontaktów i wymianę informacji. Takie wydarzenia są bardzo istotne dla Branży Pokryć Podłogowych.